اونـی که وقت آرایشگـاه میگیره و اپلاسیون کارش دیر میرسه،کتاب تست هوش مصنوعیش رو درمیاره و تست میزنه،کی میتونه باشه جز من؟

به همین شدت افراطی ام توی برنامه زندگی ام! اصولاً رابطه آنچنان خوبی با آرایشگـاه ندارم اونم ماهی یکبار برای اپلاسیون و اصلاح صورتم نمیرم،اونم مخصوصاً اول صُبح وقت میگیرم که زود برم به شلوغی نخورم، مابقی چیزارو اصلاً دوست ندارم وقت بزارم، حس میکنم بزک دوزک الکی اضافی هست،مثلاً ناخون کاشتن رو اصلا قبول ندارم تازه جدیداً ناخونامم کوتاه کوتاه نگه میدارم حس خیلی خوبی به دستام دارم اینطوری شاید خنده دار باشه ولی حس فرشتگانه ایی به دست هام دارم،یه حس پاکی مثل رنگ سفید نمیدونم چرا! قبلاً ناخونامُ بلند و کشیده نگه میداشتم ولی الان اصلاً اونم دوست ندارم، و رسیدگی ِ پوستم رو دوست دارم خودم انجام بدم بجای وقت تلفی از این سالن به اون سالن،حداقلش خودم مراقب تغذیـه ام باشم که بدن یا پوست سالمی داشته باشم،مراقب خوابم باشم و ورزشم سادگی بیش ازحدی دارم پیشه میگیرم و واقعاً دوسش دارم و راضی اًم ازش یـا اصلاً دوست ندارم موهامو رنگ کنم، نمیدونم چرا هیچ رنگی جز این مشکی ها به دلم نمی شینه البته قرمز هم دوست دارم،کل موهام قرمز بشه یا نارنجی (: اَبروهامم که اونقدر نامنظم نیست که نیاز داشته باشم هرماه دست کاریش کنم مامانم آخرسرغرغرمیکرد که دخترا چهارده ساله میشن عشق این جور کارارو دارن ولی تو خب من همینقدر غیرمعمولی میتونم باشم واقعاً میگـن بخواه تا بشه همینه من همینارو میخواستم، تلاش کردم و شرایط این عادت هارو ساخت برام

خب هرکسی یطور علاقه داره،منم رسیدگی شخصی رو دوست دارم اما ترجیح میدم بجای داشتن ناخونای جادوگرانه و ابرهایِ فیبروز شده، صورت ساده ایی داشته باشم، نه برای کم سن و سال بنظر رسیدن بلکـه خودمم ، من خودمو بدون هیچ تغییرات آنچنانی قبول دارم، زیباییمُ همینقدر ساده دوست دارم،اُوج آرایشم میشه همون رژ قرمز، فوقش وقت بشه یک خط چشم ریز می کشم ،عوضش دوست دارم فریم عینکمو عوض کنم،یک لباس رنگی تر بپوشـم و کتابای کتابخونم به روز بشـه .!

معتقـدم همه چی رو به حد اندازه خودش ادامه پیش ببرم، زندگی ِ زندگیـه برام، جوری که نه از درس و کارم بشـم و نه اینکه اصلاً به تیپ استایلم نرسم!

تعادل قشنگترین هدف زندگی ـم بوده تابه الان!

هرکسی یه سبک زندگی رو دوست داره کاش به عقاید هم دیگـه احترام بزاریم و عقایدمون ُ مثل مسواک تو حلق هم دیگه نکنیم !

باشد کـه رستگـار شویـم (:

دوست ,زندگی ,اصلاً ,ندارم ,داشته ,دوست دارم ,دوست ندارم ,اصلاً دوست منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آوانگارد...AVAANGAARD دو سوته خرید کن تحویل بگیر ctionand Shop ofhumans دانلودستان تله چنل | مجله تفریحی و سرگرمی دانلود آهنگ ترکی بیزینس‌کلاب BusinessClub بهترین سایت